17. 10.

Brněnské TyfloCentrum se ve čtvrtek 10. října připojilo k Jarmarku chráněných dílen, který pořádalo sdružení Práh v rámci Dnů duševního zdraví u galerie Vaňkovka v Brně.

Na prostranství podél nákupního centra Galerie Vaňkovka vyrostlo tržiště s výrobky z dalších asi patnácti chráněných dílen. Na našem stánku byly k vidění nejen výrobky z HapAteliéru, návštěvníci měli také možnost sledovat naši nevidomou kolegyni z HapAteliéru, Boženku Přikrylovou, při výrobě tažené ošatky z pedigu.

„Nejvíc se prodávaly výrobky, které nebyly nikde na jiných stáncích: magnetické záložky, embosovaná přáníčka,  pletené čepice..“ vypočítává Jiřina Pojzlová, kolegyně z HapAteliéru. Dodává, že lidé měli velký zájem o plánovaný Den otevřených dveří, který se uskuteční za měsíc, ve čtvrtek 14. listopadu na Chaloupkově ulici 3.

Fotogalerie

Fotogalerie na Flickru - Jarmark chráněných dílen, 10. 10. 2013


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS