9. 07.

Ve vyškovském TyfloCentru to žije po celý rok! O prázdninách a v době dovolených, v teplých slunných dnech si klienti stále rádi povídají a rádi zajdou na akce.

Klientů TyfloCentra ve Vyškově není mnoho. Proto každá akce je na jejich přání. Klienti projevili zájem o posezení v restauraci, tak jsme na úterý 8. července 2014 naplánovali posezení. Restauraci sami klienti vybrali v krásném parku ve Vyškově. Jedná se o největší park ve Vyškově, který se jmenuje Smetanovy sady. Restaurace byla příjemná s krásným stylovým venkovním posezením.

Klienti přišli ve skvělé náladě si pobavit, popovídat. Dalším důvodem bylo se setkat s přáteli, relaxovat a získat nové informace. S klienty jsme se bavili, jak prožívají letní měsíce, co je baví a o jejich letních zážitcích. Atmosféra setkání byla velmi přátelská a pohodová. Na konci setkání, než jsme se všichni rozešli domů, tak jsme se domluvili, že budeme pokračovat povídání při dalších akcí, na které se již teď velmi těší.


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS