12. 03.

V pondělí 5. března jsme se se skupinou sportovních chodců opět vypravili do okolí Brněnské přehrady. Tentokrát jsme prozkoumávali opačný její břeh – od Přístaviště přes hráz, směrem k Sokoláku, kolem restaurace U Šuláka až k altánku s vyhlídkou, kde byl náš bod obratu na cestu zpět. Přestože celá přehrada byla zamrzlá a občas se na ní objevil i nějaký bruslař, nikomu z nás se nechtělo riskovat zdraví a život, a spořádaně jsme zvolili bezpečí a cestu po zpevněném povrchu. Během ní nám stačily k bruslení ledové plotny, které jsme sem-tam museli překonávat. Cestou jsme si nemohli nechat ujít odbočku k nudistické pláži. Někteří z nás se těšili na haptickou prohlídku celého stanoviště a všech přítomných. Ovšem počasí nám nepřálo, a tak jsme zde byli sami. Náladu nám to ovšem nezkazilo. Ušli jsme svižnou chůzí téměř 11 kilometrů, byli jsme unavení, ale bylo to opět fajn.

FOTO: ZDE

IMG_0731

Autorka příspěvku: Mgr. Magda Ambrožová, DiS., vedoucí Centra aktivizačních a poradenských služeb


Autor:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS