2. 02.

Břeclavské pracoviště TyfloCentra bylo celý leden stejně jako zbytek republiky omezené pravým zimním počasím. I přes to se většina stálých klientů přišla přivítat s novou pracovnicí Bc. Jiřinou Falkovou, a to hned v úterý 5. ledna.

Protože jsme nemohli na delší procházky, další posezení v klubovně – u stolních her – se konalo 19. ledna. Hráli jsme jako obvykle šachy a Člověče, nezlob se. O dvou výstavách, které jsme navštívili v místních expozicích, si můžete přečíst v samostatných článcích.

Kromě aktivit s klienty se povedlo pracovnicím břeclavského pracoviště navázat spolupráci s Městskou knihovnou a Městským muzeem, s nimiž plánujeme společné akce již od března. Klienti se mohou těšit na besedu s autorkou knížky, autorské čtení básní nebo procházky za břeclavskými sochami.


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS