5. 10.

Dne 20. září 2010 se uskutečnila pod patronátem TyfloCentra ve Vyškově vycházka podzimním parkem. Naše skupina se setkala už v 10h před místním Aquaparkem – nikdo se neopozdil, nikdo nezapomněl. Sluníčko svítilo, počasí přálo, tudíž nám nic nebránilo, abychom rozpohybovali naše dolní končetiny a vyrazili oddat se krásám přírody a pohybu na čerstvém vzduchu.

Při příjemném hovoru a veselé náladě jsme nezapomněli navštívit i místní lavičky, na kterých jsme si odpočinuli a pobavili se nad hrou a dováděním malých dětí. Po krátkém odpočinku a lehké svačině jsme pokračovali dále v procházce a měli radost ze sluníčka, které nám prohřívalo nejen tělo, ale i duši. Poté jsme se pomalu ubírali k místu ukončení výletu a rozchodu do svých domovů. Procházka se účastníkům líbila a už teď se všichni těšíme na další setkání.

Fotogalerie

Procházka podzimním parkem Vyškov, 20. 9. 2010


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS