23. 06.

Dne 7. června 2011 se vydali klienti TyfloCentra do vyškovského ZOO PARKU, který je zaměřen především na chov primitivních i exotických druhů domácích a hospodářských zvířat z celého světa. V současné době chovají na 560 zvířat ve 119 druzích nebo plemenech.

Když jsme prošli prostorem vstupního areálu mezi pokladnami a prodejnou suvenýrů, naskytl se nám pohled na nejnovější část zoologické zahrady a zprava do leva  jsme mohli spatřit výběhy venkovních expozic Asie, Afriky a Jižní Ameriky.

S klienty jsme tedy mohli vidět například Jaka domácího, velbloudy dvouhrbé, kozy kašmírské, kapry nishikiogoi, karasy stříbřité, ovce domácí, lamu krotkou či nandu pampového a mnoho dalších. Počasí bylo slunečné a tak nám nebránilo nic, abychom byli veselí a výlet si řádně užili.

Fotogalerie

ZOO Park Vyškov, 7. 6. 2011


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS