15. 09.

Znojemské TyfloCentrum, které pomáhá lidem s těžkým postižením zraku je přestěhováno. Od září 2011 nás najdete na nové adrese Masarykovo náměstí 446/19. Když přijdete z centra města na náměstí, orientujte se na pravou stranu, kde se také například nachází Znojemská Beseda. Kancelář regionálního pracoviště Znojmo je třetím domem od spodního konce ulice.

 I nadále Vám nabízíme předčitatelské a průvodcovské služby. Můžete také využít našich poradenských služeb, a informovat se u nás o kompenzačních pomůckách pro nevidomé a slabozraké, či o tom, na jaké sociální dávky a příspěvky máte nárok a využít naši pomoc při jejich vyřizování.

A na co se můžete těšit? Vzhledem k tomu, že už máme k dispozici větší prostory, Vás srdečně zveme na cestovatelské besedy nebo na cyklus historických besed. V současné době připravujeme pro naše klienty cvičení na gymnastických míčích přímo v našem středisku, nebo třeba i kurzy vaření.


Autor:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS