9. 11.

Brno, Praha, Ostrava, Jihlava, Hradec Králové, České Budějovice a osm dalších měst v celé České republice se ve čtvrtek 3. 11. 2011 připojilo k průvodu dobrovolníků. Tato akce byla vyvrcholením Evropského roku dobrovolnictví, vyhlášeného Radou ministrů EU pro rok 2011. Hlavní myšlenkou celé akce bylo podněcovat a podporovat úsilí pro vytvoření podmínek pro dobrovolnictví.

Brněnské TyfloCentrum se, spolu s dalšími brněnskými organizacemi – Nesehnutí, IQ Roma servis, Greenpeace aj.- aktivně zúčastnilo. Od 16 hodin jsme na stánku na náměstí Svobody prezentovali naši práci. Rozdávali jsme letáky a brožury, nabízeli k vyzkoušení chůzi se zaklapkovanýma očima.

V půl páté se naši dobrovolníci připojili k ostatním asi sto padesáti dalším a vytvořili tak průvod, který procházel centrem města Brna. Průvod byl zakončen v 17 hodin opět na náměstí Svobody, vytvořením písmene D.

Brněnský deník otiskl o průvodu zprávu s fotografiemi.


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS