9. 09.

Erb Králova PoleVíkend 14. – 15. září bude ve znamení Erbovních slavností. Na Slovanském náměstí v Brně – Králově Poli budeme mít opět ve spodní části parku stánek s výrobky z HapAteliéru. Letos si naše městská část připomíná 105. výročí udělení erbu. Oproti loňskému roku se slavnosti budou konat oba víkendové dny a pro návštěvníky je připraven bohatý a rozmanitý program.

V sobotu od 13 do 19 hodin a v neděli od 13 do 18 hodin se na Vás těšíme!

Máme připraveny opět nové originální výtvory! Můžete se těšit na výrobky z keramiky, pedigu, papíru, batikovaná trička a mnoho dalšího…

Kdo nestihne zastavit se o víkendu, a rád by si nějaký originální kousek pořídil, má možnost navštívit Stálou prodejní výstavu výrobků z HapAteliéru – otevřeno je v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 9 – 12 a od 13 – 15 hodin, ve čtvrtek až do 16.30 na Chaloupkově 3!

Podrobný program Erbovních slavností (pdf; 300 kB)


Autor:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS