17. 10.

Pořady České televize Brno všichni dobře asi znáte, ale jen z televizních obrazovek!

S našimi klienty jsme měli možnost v úterý 7. října se podívat i do zákulisí ČT Brno.

Na exkurzi nás přivítala příjemná tisková mluvčí ČT Brno paní Hana Orošová. Nejprve nás seznámila obecně s prací ČT Brno. Dozvěděli jsme se například, že zde byly natáčeny Četnické humoresky, režiséra Antonína Moskalyka. Dále se zde točí pořady, které pravidelně vídáme na televizních obrazovkách. Jsou to pořady: Zprávy z regionu, Dobré ráno nebo díly vědomostní soutěže AZ kvíz.

Poté jsme se podívali do několika místností, odkud se vysílají zpravodajské pořady a také do prostor, kde se natáčí Dobré ráno a AZ kvíz a další pořady. Viděli jsme zde, jak se velmi rychle může změnit interiér pro natáčený pořad.

Bylo nám umožněno si prohlédnout i technické vybavení, např. kamery, osvětlení, čtecí zařízení atd. Dále jsme nahlédli také pod „pokličku“ zajímavé práce zvukařů a střihačů obrazu.

Děkujeme všem zaměstnancům ČT Brno za uspořádání této exkurze, jejich vstřícný přístup k našim klientům a zejména paní Haně Orošové za její pěkný výklad.

Také děkujeme velkému počtu našich klientů, kteří se exkurze zúčastnili. Odměnou nám je vaše spokojenost a zájem a my se těšíme na další akce s vámi.

Fotogalerie

Fotogalerie na Flickru - Exkurze v České televizi Brno, 7. 10. 2014


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS