27. 02.

… posuďte sami:

Z kulturního vyžití jsme vybrali divadelní představení Lakomec v Mahenově divadle. Představení jsme navštívili společně s klienty a kolegy ze znojemského pracoviště. Pár fotek z divadla můžete vidět ve fotogalerii.

Ve středu 10.2. jsme navštívili tramvajovou vozovnu a hned v pátek 12.2. jsme se vydali na exkurzi do obchodního domu IKEA.

Velký úspěch mělo již tradiční masopustní vaření a tvoření v rámci výtvarné dílny HapAteliér na Poděbradove ulici.

Na tradiční cestovatelskou besedu s p. Maderem, tentokrát na téma Turecko, jsme rovněž nezapomněli. Na své si přišli zájemci o kurz seberozvoje nebo již tradičního cvičení v klubovně TyfloCentra.

Krátkou vycházku po Wilsonově lese a Kraví hoře účastníkům Turistické ligy tentokrát zkomplikovalo počasí – cesty byly neschůdné, a proto jsme se rozhodli pro alternativní variantu. Tou byla komentovaná vycházka po významných vilách brněnské Masarykovy čtvrti. Věnovala se nám průvodkyně Bohuše Červená a za její pěkné povídání a čas, který nám věnovala, bychom jí chtěli ještě jednou poděkovat. Fotky naleznete ve fotogalerii.

Poslední páteční večer v měsíci byla absolventům našich tanečních kurzů či táborů k dispozici další tančírna v brněnském Rubínku. Několik fotek najdete zde.

Pracovníci se věnovali přípravám aktivit na měsíc březen a duben. Zajímá vás, co jsme připravili? Podrobnosti naleznete v kalendáři služeb na našich webových stránkách.


Autor:

Tags: ,

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS