9. 06.

25. května 2011 jsme ve znojemském TyfloCentru očekávali příjezd dvou pracovnic z olomouckého střediska Tyflopomůcek, abychom se mohli seznámit se sortimentem pomůcek pro zrakově postižené.

Tato prodejní výstava se ve Znojmě nekonala poprvé,  i přesto se na ni přišlo podívat velké množství klientů. O pomůcky byl velký zájem nejen z pohledu těch, kteří přišli nakupovat, ale i ze strany nových klientů, kteří se se základními pomůckami teprve seznamují. Každý z příchozích měl možnost si všechny pomůcky v klidu prohlédnout, osahat, ale i zakoupit, případně objednat.

Nabídka pomůcek byla široká, proto při seznamování s nimi pomáhali tři pracovnice znojemského TC, dobrovolnice a dvě pracovnice z Olomouce. Všem patří naše díky, že celou akci pomohli zabezpečit.

Mimo klienty na akci zavítali také pracovníci odboru sociálních věcí a zdravotnictví, vedoucí oddělení sociální péče paní Hana Trulíková a pan Zdeněk Kratochvíl.

Celá akce mohla proběhnout díky výtěžku z charitativního představení – Čtyři dohody, které se uskutečnilo v roce 2010 ve Znojmě.

Fotogalerie

Tyflopomůcky Olomouc ve Znojmě, 25. 5. 2011


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS