29. 05.

V pondělí 28. 5. 2012 přijelo do brněnského TyfloCentra třináct zájemců o exkurzi. Vedoucí Klubu aktivních seniorů (KLAS) z Kobylnice, paní Zdena Karmazínová, zorganizovala výjezd a zájemci o exkurzi dorazili před půl devátou do prostor brněnského TyfloCentra na Chaloupkovu 3.

Přijeli vnímaví a zvídaví posluchači, kteří s nebývalou chutí zkoušeli všechny nabízené aktivity – podívejte se do fotogalerie pod článkem.

Zážitek si pochvalovali všichni, shodli se na tom, že exkurze pro ně byla přínosem – dozvěděli se více o světě lidí s těžkým zrakovým postižením, i o tom, jak zůstat aktivní i přes zrakový handicap. Svou spokojenost někteří vyjádřili i zasláním DMS na náš sbírkový účet, kde shromažďujeme prostředky na opravu našeho sídla na Chaloupkově ulici č.7. Děkujeme.

Fotogalerie

Exkurze v brněnském TyfloCentru, 28. 5. 2012


Autor:

Tags: ,

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS