9. 05.

Jarní období přímo láká k delším vycházkám a sportovním aktivitám. Neváhali jsme a s klienty jsme tedy v pátek 4.května 2012 vyrazili z Vyškova do sousední vesnice Drnovice, která je dnes známá především železnou příhradovou konstrukcí zbudovanou koncem roku 2010.

Rozhledna se nachází na kopci Chocholík. Abychom se mohli rozhlédnout do okolí, museli jsme vyjít 144 schodů, které jsme pečlivě počítali. I když bylo počasí zatažené, mohli jsme vidět Drahanskou vrchovinu, Ždánický les, Chřiby. Z rozhledny je podle údajů na ceduli též vidět Pálava, Beskydy a Hostýnské vrchy, prý i Alpy.

Cestu jsme si zpříjemnili povídáním zážitků ze života a vtipy. Výlet se zdařil, protáhli jsme si nohy a pak už nám ani nevadil vlahý deštík, který se spustil až na samotném konci trasy.


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS