6. 05.

Žáci čtvrté třídy Základní školy Kotlářská dorazili do brněnského TyfloCentra v pondělí 15. dubna ráno. Vždy se snažíme přizpůsobit program exkurze na míru zájemcům – také tentokrát připravila kolegyně Anička Horká nové úkoly, do nichž se s vervou a mimořádnou akčností žáci hned pustili.

Skupina dvaadvaceti čtvrťáků byla nevšedně živá a otevřená, bez ostychu se ptali všech kolegů na věci, které je zajímaly. Dopolední TyfloCentrum ožilo dětským štěbetáním, dokonce vtáhli do akce i naši klientku kurzu vaření – podívejte se na fotografie pod článkem.

Odměnou nám pak bylo – kromě obohacujícího setkání – také zaslání zpětných vazeb od žáků – rovněž k vidění pod článkem. Děkujeme.

Fotogalerie

Fotogalerie na Flickru - Čtvrťáci ze ZŠ Kotlářské na exkurzi v brněnském TyfloCentru, 15. 4. 2013


Autor:

Tags: ,

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS