23. 08.

Chcete se seznámit se sociálními službami poskytovanými na Znojemsku a přitom se pobavit? Pak přijměte pozvání na již 3. ročník Dne sociálních služeb ve Znojmě.

Na co se můžete těšit?

  • Praktické rady a informace týkající se žádostí o nejrůznější sociální služby (např. o pečovatelskou službu) či sociální dávky
  • Ukázka zdravotních a kompenzačních pomůcek nebo třeba první pomoci
  • Vlastní zážitek při hipoterapii, canisterapii, chůzi s bílou holí s klapkami na očích a další
  • Taneční a hudební vystoupení z řad uživatelů sociálních služe

 

Akce je určena pro širokou veřejnost a všem těm, kteří hledají radu a pomoc v tíživé sociální situaci. Koná se na Horním náměstí ve Znojmě a to ve středu 5. září od 10 do 16 hodin.

Na Den sociálních služeb pak navazuje přednáškový cyklus v rámci Týdne sociálních služeb, který probíhá i ve Znojmě od 8. do 12. října. Společně s besedujícími tak můžete diskutovat například o tématice Animoterapie, Rané péče, integrace lidí se zdravotním postižením či o mýtech vztahujících se k těžkému zrakovému postižení.  Více informací se dočtete v přiložených letácích.

Obě akce se konají za podpory města Znojma a Komunitního plánování sociálních služeb Znojemska.

Soubory ke stažení


Autor:

Tags: ,

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS