7. 02.

„Přirozeností člověka je hledání radosti“ říkal pan Werich, a proto jsme se 3. Února 2014 „přenesli k moři“. Měli jsme dost námrazy, která pokryla většinu chodníků v Brně. Utekli jsme společně do solné jeskyně, kde nám průvodce dělal hlas pana Wericha. Jeho poutavé vyprávění povídek nás nejednou přivedlo k úsměvu na rtech a pohodové náladě. Krystalky soli, se kterou si někteří v rukách pohrávali, byly malou připomínkou toho, jak ležíme na pláži a hrajeme si s oblázky, či stavíme hrad z písku na letní dovolené u moře. Báječně jsme si odpočinuli, nadýchali se mořského vzduchu a po hodině strávené relaxací jsme se vydali zpět na cestu domů. Rádi tuto akci zopakujeme a budeme se těšit, že s námi „poletíte kolem světa“. Pan Werich bude jistě zase s námi. Děkujeme za návštěvu.

Fotogalerie

Fotogalerie na Flickru - Solná jeskyně, 3. 2. 2014


Autor:

Tags:

Přidat komentář


Warning: Undefined variable $user_ID in /data/web/virtuals/132902/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/wp-simply-06/wp-simply-06/comments.php on line 82


TyfloCentrum Brno, o.p.s.

TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Pomáháme nevidomým a slabozrakým lidem překonávat důsledky těžkého zrakového postižení a zvyšovat kvalitu jejich života.
Naše Centrum pro nevidomé najdete v Brně, Břeclavi, Vyškově, Znojmě a Moravském Krumlově.
Více informací o naší společnosti

Podpořte naši organizaci

Podpořte prosím naši činnost zasláním DMS, finančním či materiálním darem. Více informací o možnostech podpory najdete na stránce Jak nám můžete pomoci? Děkujeme.

Rubriky

Archivy

Odkazy

Přihlásit se k odběru RSS